Ihmiset ja yhteystiedot

Henkilökuntamme on sinun palvelemistasi varten. Kun tulee asiaa taloasioissa, ota aina ensisijaisesti yhteyttä oman taloyhtiönne tuttuun isännöitsijään.

Isännöitsijät

Ari Kaino
Isännöitsijä
0207 862 172
ari.kaino@maikoski.fi

Hannu Kovero
Isännöitsijä
0207 862 164
hannu.kovero@maikoski.fi

Jari Porkka
Isännöitsijä
0207 862 173
jari.porkka@maikoski.fi

Jukka Saarto
Isännöitsijä
0207 862 176
jukka.saarto@maikoski.fi

Jukka Bergström
Isännöitsijä
0207 862 177
jukka.bergstrom@maikoski.fi

Markku Laine
Isännöitsijä
0207 862 175
markku.laine@maikoski.fi

Marcus Johansson
Isännöitsijä
0207 862 166
marcus.johansson@maikoski.fi

Ossi Airola
Isännöitsijä
0207 862 174
ossi.airola@maikoski.fi

Tarja Tupala
Isännöitsijä
0207 862 165
tarja.tupala@maikoski.fi

Tiina Liuha
Apulaisisännöitsijä
0207 862 154
tiina.liuha@maikoski.fi

Mervi Polameri
isännöitsijä
0207 862 166
mervi.polameri@maikoski.fi

Teemu Vainio
apulaisisännöitsijä
0207 862 179
teemu.vainio@maikoski.fi

Kiinteistösihteerit

Cristina Rouhiainen
Kiinteistösihteeri
0207 862 157
cristina.rouhiainen@maikoski.fi

Hilkka Juvonen
Kiinteistösihteeri
0207 862 153
hilkka.juvonen@maikoski.fi

Mirette Mäkinen
Kiinteistösihteeri
0207 862 158
mirette.makinen@maikoski.fi

Tuija Miettinen
Kiinteistösihteeri
0207 862 160
tuija.miettinen@maikoski.fi

Kirjanpitäjät

Maija Pasanen
Kirjanpitäjä
0207 862 159
maija.pasanen@maikoski.fi

Sirkku Luukkonen
Kirjanpitäjä
0207 862 156
sirkku.luukkonen@maikoski.fi

Soile Lehtinen
Kirjanpitäjä
0207 862 162
soile.lehtinen@maikoski.fi

Soile Rautio
Kirjanpitäjä
0207 862 155
soile.rautio@maikoski.fi

Asiakaspalvelu ja hallinto

Pia Syrjälä
Asiakaspalvelu
0207 862 152
pia.syrjala@maikoski.fi

Jari Vainio
Yksikönjohtaja, osakas
0207 862 167
jari.vainio@maikoski.fi

Mikko Saarinen
Toimitusjohtaja, osakas
0207 862 161
mikko.saarinen@maikoski.fi

Simo Ruohomäki
Hallituksen puheenjohtaja, osakas
0207 862 168
simo.ruohomaki@maikoski.fi